Діордієв Володимир Трифонович


Завідуючий кафедрою автоматизації сільськогосподарського виробництва,
кандидат технічних наук, професор,
відмінник аграрної освіти та науки України,
академік Міжнародної академії аграрної освіти
тел. (0619) 42-57-97
e-mail: diovlatr@ukr.net

      Діордієв Володимир Трифонович народився 18 травня 1950 р. у м. Мелітополь, Запорізької області.
     Трудову діяльність розпочав у 1974 р. на посаді асистента кафедри застосування електроенергії у сільському господарстві. У 1980 році вступив до очної аспірантури Московського інституту інженерів сільськогосподарського виробництва, де у 1985 р. захистив кандидатську дисертацію за спеціальностями: "Електрифікація сільського господарства" та "Автоматизація технологічних процесів". З 1985 р. працював старшим викладачем, а з 1987 – доцентом кафедри "Автоматизований електропривод". З 1993р. – завідуючий кафедри "Автоматизація сільськогосподарського виробництва".
     Під керівництвом Діордієва В.Т. створено лабораторію комп’ютерних технологій, розроблені автоматизовані робочі місця за результатами досліджень учених кафедри та університету. Він очолює наукову лабораторію "Автоматизація технологічних процесів в АПК".
     Під керівництвом Діордієва В.Т. захищено п’ять кандидатських дисертацій, працюють над дисертаціями один аспірант та три здобувачі. Ним підготовлена докторська дисертація з проблем автоматизації кормоприготувальних машин. Має більше 100 наукових публікацій.
     Діордієв В.Т. відповідальний секретар редколегії фахового видання "Праці Таврійського державного агротехнологічного університету". З 1998 р. - член спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій, а з 2002 р. призначений її вченим секретарем. Проводить велику роботу на громадських засадах факультету та університету.
     Діордієва В.Т. – високопрофесійний викладач і науковець, який користується заслуженим авторитетом і повагою серед студентів і співробітників університету.