Кюрчев Володимир Миколайович

Ректор ТДАТУ
кандидат технічних наук, професор
відмінник аграрної освіти та науки України
відмінник освіти України
заслужений працівник oсвіти України
академік Міжнародної академії аграрної освіти

     Фахівець у галузі агротехнічної освіти та науки, кандидат технічних наук (1989), професор (2006), заслужений працівник освіти України.
     Народився 23 червня 1955 року в с. Андрівка Бердянського району Запорізької області. У 1981 році закінчив з відзнакою Мелітопольський інститут механізації сільського господарства, за фахом інженер-механік. З цим інститутом пов'язана вся його подальша діяльність: секретар комітету комсомолу (1981), голова профспілкового комітету (1986), проректор з економічних питань і завідувач кафедри "Машиновикористання в землеробстві" (1991), проректор з наукової роботи та директор Науково-дослідного інституту Механізації землеробства півдня України Таврійської державної агротехнічної академії (2000).
     З 2006 року В. М. Кюрчев – ректор Таврійського державного агротехнологічного університету.
     У 1989 році у Харківському інституті механізації та електрифікації сільського господарства захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю "Експлуатація, відновлення та ремонт сільськогосподарської техніки". У 1993 році отримав вчене звання доцента, у 2006 році – професора. Має понад 100 наукових публікацій, з них 12 підручників та навчальних посібників і 8 патентів на винахід. Під керівництвом В. М. Кюрчева захищено 4 кандидатські дисертації.
     Діючий голова редколегії наукового фахового видання "Праці Таврійського державного агротехнологічного університету", член Спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертацій при ТДАТУ.